medvěd

3. srpna 2009 v 17:13 | Jana Kubová

Medvěd je masožravec.Žíví se rybami,někdy i medem a malími hlodavci.

Medvěd je nebezpečné zvíře.Když se cítí ohrožen postaví se na zadní nohy a začne strašně hlasitě řvát,potom půjde k němu a začne ho drápat.mevědi mají velice dlouhé drápy zvlášť
ti dospělí.mají silné a ostré zuby.existuje hodně druhů medvědů:Medvěd grizzly,medvěd polární,medvěd černý,medvídek koala,medvěd panda apod.

medvěd polární

medvěd polární se živí rybami jako grizzly,ale né medem,protože medvěd polární nezná med.je masožravec.Má jemnou bílou srst která ho hřeje.Takže když vyleze z vody není mu zima.Medvěd polární je zimě přispůsobený. On je takový velikánský a když jde na lov, tak uloví moc ryb. Ale vždy je sní, protože má hlad a ryby mu chutnají .

medvídek panda

Medvídek panda žije na stromech.Živí se převážně bambusem.
šplhá po stromech svými silnými packami.jsou dva druhy: panda červená a panda veliká.
Ta červená je červená a malá a lozí po stromech. Není zas ta malinká ale ani velká.
Panda VELIKÁ je úplně obrovská a přes den sní hodně bambusu. Je dvojbarevná - černo,bílá. 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blog.cz- eva_holasova Blog.cz- eva_holasova | 10. srpna 2009 v 17:04 | Reagovat

Dobrý den! Jmenuji se Eva Holasová a předsedám webové stránce Blog.cz. Je mi velkou ctí vám oznámit, že tento článek se umístil v blogové soutěži o "NEJLEPŠÍ ČLÁNEK". Vaše umístění je celkem na 38 pozici z 245 účastníků. Soutěž bude ukončena v době do 28.srpna 2009. V den ukončení vám zde napíši vaše celkové místo a v případě i vaše výhry. Člek prosím neměňte, mohlo by se přerušit přepočítávání a vy by jste byli ze soutěže vyřazeni. Upřímně gratuluji a přeji mnoho úspěchů.

2 Blog.cz- eva_holasova Blog.cz- eva_holasova | 24. srpna 2009 v 7:06 | Reagovat

Dobrý den! Dnes, 24.8. byla soutěž o "NEJLEPŠÍ ČLÁNEK" uzavřena. Gratuluji! Tvé konečné umístění je na 16.místě, což je velmi dobrý výkon. Na účet v Blog.cz do galerie, vám byl poslán jednoduchý diplom a za snahu i pár obrázků. Najdete je v galerii, ve složce Ocenění.( P.S:diplom i obrázky si můžete vyvěsit na blog ) Děkuji za vaši účast.

3 Mirkahino Mirkahino | E-mail | Web | 24. července 2018 v 12:33 | Reagovat

Peels can help to eliminate from of all age deficiencies of the skin cover. exfoliation efficient at any age, recommended for skin of any type. After non-traumatic exposure disappear small wrinkles, epidermis turns out smooth, smooth. Adaptation – 3 days. deeper peeling efficiently copes wrinkles (expression, age, affects small scars, eliminates age spots.
Adaptation – seven days. Profound peeling doing in the beauty hospitals. This is maximum efficient procedure, but requires long term regeneration – about thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/salon-deep-chemical-peel-before-and-after>deep chemical peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama